0 216 546 05 53

 

YDT Mühendislik, İnşaat Mühendisi Uğur Ekşi ve Elektrik-Elektronik Mühendisi Mehmet Tanrıkulu tarafından kurulmuştur. 


Aslen Rizeli olan Uğur Ekşi 1976 yılında Samsunda doğmuş olup; 2001 yılında Gazi Üniversitesi MMF İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.  2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanuna tabi yapım işlerinin yükleniciliğini üstlenmiş olan bazı firmaların ortaklığında ve üst düzey yöneticiliğinde bulunmuştur. Hastane, alışveriş merkezi, kültür merkezi, kongre merkezi, idari hizmet binası, spor tesisi, sanayi tesisi, okul, otel, konut, vb. birçok yapım işi inşaatında, proje müdürlüğü ve şantiye şefliği görevlerini yerine getirmiştir.


Uğur Ekşi’ nin yüklenici ve yönetici olarak içerisinde bulunmuş olduğu projeler için lütfen tıklayınız.


Aslen Malatyalı olan Mehmet Tanrıkulu 1983 yılında İstanbul da doğmuş olup; 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.  Çeşitli kamu yatırımları kapsamındaki projelerin, elektrik tesisatı işlerinin alt yükleniciliğini yapmış olup; bununla birlikte bir çok kamu ve özel sektör projelerinde de Elektrik Mühendisi pozisyonunda bulunmuştur. Aynı zamanda 2011 ve 2012 yıllarında Bahçelievler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde Elektrik Kontrol Mühendisi olarak görev yapmıştır.  Hastane, alışveriş merkezi, kültür merkezi, kongre merkezi, idari hizmet binası, spor tesisi, sanayi tesisi, okul, otel, konut, vb. projelerde yer almıştır.


Mehmet Tanrıkulu’ nun alt yüklenici,  yönetici veya teknik eleman olarak içerisinde bulunmuş olduğu projeler için lütfen tıklayınız.