0 216 546 05 53

HAKKIMIZDA

YDT Mühendislik, 2015 yılında kurulmuştur. Firmamız 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamındaki yapım işleri ihalelerine iştirak etmekte olup aynı zamanda özel sektöre ait yapım işleri ile kentsel dönüşüm ve kat karşılığı inşaat yapımı alanında faaliyet sürdürmektedir. Bunların yanı sıra konusunda deneyim ve tecrübe sahibi teknik kadromuz ile yapım işleriyle ilgili proje yönetimi, danışmanlık, kontrollük ve müşavirlik işleri hizmet sunumu verilmektedir.


Aslen Rizeli olan firma kurucumuz Uğur Ekşi Samsunda doğmuş olup; Gazi Üniversitesi MMF İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Uğur Ekşi aynı zamanda AÖF Hukuk Bölümü Adalet Programı ön lisans mezunu olup İş Güvenliği uzmanıdır.  1999 yılından itibaren 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanuna tabi yapım işlerinin yükleniciliğini üstlenmiş olan bazı firmaların ortaklığında ve üst düzey yöneticiliğinde bulunmuştur. Hastane, alışveriş merkezi, kültür merkezi, kongre merkezi, idari hizmet binası, spor tesisi, sanayi tesisi, okul, otel, konut, vb. birçok özellikli yapım işi ihalelerinin yüklenimini üstlenmiş olup ayrıca birçoğunun proje müdürlüğü pozisyonunda görev almıştır.


Uğur Ekşi’ nin yüklenici, yönetici veya teknik eleman olarak içerisinde bulunmuş olduğu projeler için lütfen tıklayınız.